Ako získať späť bývalého partnera?

rozpad vztahu

Sedíte doma a nedokážete na neho prestať myslieť. Vo svojej hlave ste si prehrali váš rozchod zo všetkých strán, ale stále nedokážete pochopiť, prečo sa s vami rozišiel. Jediné, na čo sa pýtate, je spôsob, ako ho získať naspäť. Pokiaľ vás tento popis vystihuje, potrebujete porozmýšľať nad dôvodom, prečo sa rozhodol ukončiť váš vzťah. Pokiaľ ste na to už pomysleli, ale vzápätí potriasli hlavou aby ste na to zabudli, možno by ste sa mali zamyslieť, či príčinou nebola jedna z týchto.

Váš partner vás opustil pretože sa stretával s niekým iným za vašim chrbtom. Je to veľmi častý dôvod a je emocionálne veľmi bolestivý. V skutočnosti sa to deje častejšie, ako si myslíme. Mohol to byť niekto, koho poznáte, alebo nepoznáte, nápovedy k tomuto prípadu záležia na vašej individuálnej situácii. Pokiaľ sa skutočne stretával s niekým počas vášho vzťahu, môžu sa vám vybaviť situácie, keď sa nemohol dostaviť na spoločný večer, pretože trávil večer s ňou. Pokiaľ ho skutočne chcete získať späť, musíte byť statočná a pripraviť sa aj na tieto možnosti.

Ďalším dôvodom môže byť nedostatok emocionálnej podpory. Mužom sa to stáva oveľa častejšie ako ženám. Zabudnú, že ich partnerka nie je jedným z ich chlapskej partie a správajú sa k nej ako by sa správali ku svojim kamarátom. Tento deficit sa časom kumuluje a eventuálne vedie k rozchodu dvojice, keďže ona nemá u partnera citovú podporu. Takýto dôvod sa dá riešiť jednoduchšie, pretože môže byť adresovaný priamo vášmu partnerovi.

Posledný dôvod, ktorý by sme tu chceli opísať, je príčina, keď vás opustil, pretože sa vo vzťahu nudil. Je to bolestivé, ale býva to častý prípad. Vidíte sa niekoľkokrát za týždeň, alebo aj každý deň, a po určitom čase sa dostaví etapa, keď sa to stane niečím obyčajným. Vo vzťahu je dôležité udržiavať napätie, vzrušenie, a je to jedna z ťažkých vecí, na ktorej musíte tvrdo pracovať. Na prvý pohľad to vyzerá veľmi jednoducho, ale v skutočnosti si musíte poriadne premyslieť, ako okoreniť váš vzťah. Pokiaľ ho chcete získať naspäť, je nutné na tejto časti zapracovať. Možno budete musieť trocha experimentovať. Alebo zmeniť nudnú rutinu a skúsiť niečo nové.

Krása v jednoduchosti v riešení týchto problémov pozostáva z faktu, že nie je ťažké ich napraviť a niekoľko zmien pomôže znovu získať strateného partnera. Zmena uhlu pohľadu alebo identifikácia príčiny absencie vášho ex vám pomôže vyjasniť si myseľ. Bude to vaše rozhodnutie, či ho chcete naspäť alebo nie, dokážete sa pozrieť na situáciu z inej perspektívy a zmeniť niektoré zlozvyky, takže v budúcnosti veci budú fungovať hladkejšie a pokojnejšie.

Ste pripravená naučiť sa všetky zaručené tipy, ako presvedčiť vášho partnera, ktorý by vás na kolenách prosil aby ste ho zobrali naspäť? Výsledkom týchto jednoduchých stratégií je partner žiadostivý po vás ako nikdy predtým…úspech zaručený. Kliknete SEM aby ste objavili všetky tajomstvá, ktoré ho privedú naspäť.